Tento útulný domek postavily za 5 týdnů – úžasná galerie na webu!

20620

Majitelkou útulného domku je Jennifer Hope, která vzala otázku bydlení do vlastních rukou a postavila si ho sama – s minimálním rozpočtem. To se jí nakonec stalo inspirací pro vlastní podnikání. Založila si firmu a dnes buduje malé, cenově dostupné domky.

Domečky společnosti The Wee House Company jsou konstruovány jako modulární dřevěné jednotky, které jsou transportovány na pozemek zákazníka. Zde se následně dokončí. Vyrábějí se ve dvou verzích – s jednou nebo dvěma ložnicemi. Jejich stavba je časově nenáročná, trvá v průměru 5 týdnů.

Vzorový domek, ve kterém bydlí samotná Jennifer spolu s přítelem, má rozlohu 40 m² a vychází z tradiční skotské architektury. Inspiraci však mladá architektka nacházela iv jednoduchých loveckých příbytcích nacházejících se v divočině. Navzdory nevelké ploše najdete v domečku plnohodnotnou ložnici, halu spojenou s kuchyní, koupelnu a dokonce i šatník.

Ústředním materiálem je dřevo. Celý interiér díky němu působí mimořádně útulně. Prostoru vládne bílá v kombinaci s různými odstíny modré. Mix těchto barev dodává celému domku vedle dominantní útulnosti i punc elegance. Určitě mrkněte na parádní galerie, která se nachází na další straně. Rozhodě stojí za to! 

POKRAČOVÁNÍ GALERIE NA DALŠÍ STRANĚ >>

Sdíleníčko